EN DE

Mikołajkowe zwiedzanie
Kopalni Soli Bochnia

Czy w Kopalni Soli Bochnia można spotkać Mikołaja? Okazuje się, że tak! Z początkiem grudnia Mikołaj odwiedza zabytkowe solne wyrobiska ukryte ponad 200 metrów pod ziemią, aby spotkać się z dziećmi i przekazać im swoją prawdziwą historię — historię Mikołaja, biskupa z Miry, który bezinteresownie pomagał tym, którzy byli w potrzebie.

Dla rodzin z dziećmi Kopalnia Soli Bochnia przygotowała wariant zwiedzania trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją multimedialną połączony z poszukiwaniem zagubionego przez Mikołaja worka na prezenty.

Podczas pobytu w kopalni mały odkrywcy nie tylko zwiedzą najstarszą kopalnię soli w Polsce, ale również będą mieli okazję udzielenia pomocy samemu Mikołajowi.

Mikołaj też wybrał się na zwiedzanie solnych korytarz jednak w trakcie wycieczki zgubił worek na prezenty i bardzo chciałby, aby ktoś pomógł mu go odszukać. Zostawia w tym celu list ze wskazówkami, za pomocą, których będzie można odszukać zaginiony przedmiot a podążając za pozostawionymi przez Mikołaja wskazówkami dotrzeć wprost na spotkanie z nim. Spotkanie z Mikołajem będzie okazją do poznania prawdziwej historii Mikołaja – biskupa z Miry.

Trasa obejmuje zwiedzanie Podziemnej Ekspozycji Multimedialnej, przejazd kolejką, spotkanie z Mikołajem oraz ok. 30 minutowy pobyt w komorze Ważyn.

Kiedy organizowane jest „Mikołajkowe zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia”?

Mikołajkowe zwiedzanie Kopalnia Soli Bochnia dla rodzin z dziećmi organizowane będzie w sobotę i niedzielę 4 i 5 grudnia 2021 r. o godz. 10:15, 12:00 i 12:30.

Oferta dostępna wyłącznie dla turystów indywidualnych. Dla grup zorganiziowanych przygotowany został Pobyt edukacyjny - Spotkanie ze Świętym Mikołajem 

Jak kupić bilety na „Mikołajkowe zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia”?

Bilety dostępne w sprzedaży ON-LINE oraz w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem do kopalni.

Czas pobytu w kopalni wynosi ok. 3 godz. Program nie uwzględnia wręczenia prezentów mikołajowych.

 

Dla rodzin, które nie zrealizowały jeszcze Polskiego Bonu Turystycznego przygotowana została oferta specjalna umożliwiająca wykorzystanie bonu na zakup imprezy turystycznej składającej się z biletu wstępu na „Mikołajkowe zwiedzanie kopalni” oraz kuponu na posiłek o wartości 50 zł do zrealizowania w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn.

Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny na „Mikołajkowe zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia”?

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu realizacji imprezy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem a następnie zawarcie „Umowy o udział w imprezie turystycznej” oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości rezerwacji na poczet przyszłej imprezy turystycznej. Przedpłata taka może zostać dokonana w całości lub częściowo Polskim Bonem Turystycznym.

W celu dokonania rezerwacji terminu i godziny realizacji imprezy należy skontaktować się z Działem Obsługi Bona Turystycznego Kopalni Soli Bochnia pod nr tel. +48 539 904 187, bonturystyczny@kopalnia-bochnia.pl. Rezerwacji można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 08:30 - 14:30

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij