EN DE

Bilety on-line

Witamy w systemie e-sprzedaży biletów na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia. Aby zakupić on-line, kliknij wybraną opcję zwiedzania z poniższego menu. Bilety on-line można zakupić najpóźniej na dzień przed planowaną datą zwiedzania. W tym samym dniu bilety można zakupić wyłącznie na miejscu w kasie kopalni. Kupując bilet on-line omijasz kolejkę do kasy. 

W sprzedaży elektronicznej dostępne są wyłącznie bilety dla turystów indywidualnych. Grupy zorganizowane prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie pod numerem 14 692 67 52. W tym przypadku wcześniejsza rezerwacja jest konieczna.

Warunkiem niezbędnym do dokonania zakupu e-biletu jest zapoznanie się i akceptacją REGULAMINU SPRZEDAŻY, POLITYKI PRYWATNOŚCI oraz REGULAMINU POBYTU  W KOPALNI SOLI BOCHNIA, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ PRZEPRAWY ŁODZIĄ W KOMORZE 81,REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ KOLEJKI.

Przemyśl ilość i rodzaj biletów, które chcesz kupić. 
BILETY ZAKUPIONE ON-LINE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI PRZENIESIENIU NA INNY TERMIN.

UWAGA!

Zjazd i wyjazd  do/z kopalni obywa się windą górniczą, jednak na trasie turystycznej do pokonania jest ok. 700 schodów. W związku z rozpoczęciem prac remontowych w Szybiku Ważyn (wewnętrzna winda łącząca poziom August z komorą Ważyn),  zejście do Komory Ważyn możliwe jest wyłącznie schodami, co uniemożliwia wejście do komory Ważyn osób z niepełnosprawnością ruchową, poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wyklucza możliwość zabrania wózków dziecięcych.

Turystów z niepełnosprawnością, nieposiadających przeciwwskazań do zjazdu pod ziemię, zapraszamy na zwiedzanie w ramach tury dla osób z niepełnosprawnością lub niepełnosprawnościami, która organizowana jest w soboty i niedziele o godz. 16:00. Pozostałe godziny zwiedzania dla turystów indywidualnych, nie są dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Poza wyznaczonymi turami zjazd dla osób z niepełnosprawnością lub niepełnosprawnościami możliwy jest wyłącznie po uprzedniej rezerwacji i wykupieniu usługi przewodnickiej.

Do zobaczenia w najstarszej kopalni soli w Polsce!

 

 

 

 

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij