EN DE

Wycieczki szkolne 2023/2024 do Kopalni Soli w Bochni

Zapraszamy do odkrywania najstarszej kopalni soli kamiennej w Polsce - Kopalni Soli Bochnia. Ta niezwykła podróż w głąb ziemi to doskonała okazja, aby połączyć naukę z zabawą, oferując uczniom niezapomniane wrażenia i cenne lekcje historii oraz przyrody.

 

POBIERZ NOWY KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH >>> 

Trasa turystyczna z podziemną ekspozycją multimedialną to propozycja dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Nowość! W ofercie dla szkół dostępna już jest nasza nowa trasa "SOLNY ŚWIADEK". Jest to forma zwiedzania dla osób od 15 roku życia. Ubierając pełny ekwipunek górniczy - lampę, hełm i pochłaniacz, poczujecie się jak prawdziwi górnicy! 

Dla najmłodszych turystów przygotowaliśmy sześć programów edukacyjnych, których scenariusze oparte zostały na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend i podań. Stanowią one doskonałą propozycję na ciekawą wycieczkę szkolną, a także nieszablonowy sposób na pierwsze spotkania z historią dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. 

Nocleg w kopalni soli to propozycja wycieczki szkolnej zawierającej nocleg, zwiedzanie kopalni i profilaktykę zdrowotną. Leczniczy mikroklimat bocheńskiej kopalni zapewnia zdrowy sen w dosłownym wymiarze.

Wybieracie się do nas? Przygotowalismy  KARTĘ WYCIECZKI  (do pobrania) z uzupełnionym celem i programem wycieczki!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij