EN DE

Wycieczki szkolne 2023/2024

Kopalnia Soli Bochnia znalazła się w gronie punktów edukacyjnych rekomendowanych w programie Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Bocheńska kopalnia znalazła się na wykazach punktów edukacyjnych dla szkół we wszystkich trzech grupach wiekowych.  I grupa – klasy I-III ze szkół podstawowych, II grupa – klasy IV-VIII ze szkół podstawowych, III grupa – szkoły ponadpodstawowe.

 

POBIERZ NOWY KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH >>> 

Trasa turystyczna z podziemną ekspozycją multimedialną to propozycja dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Nowość! W ofercie dla szkół dostępna już jest nasza nowa trasa "SOLNY ŚWIADEK". Jest to forma zwiedzania dla osób od 15 roku życia. Ubierając pełny ekwipunek górniczy - lampę, chełm i pochłaniacz, poczujecie się jak prawdziwi górnicy! 

Dla najmłodszych turystów przygotowaliśmy sześć programów edukacyjnych, których scenariusze oparte zostały na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend i podań. Stanowią one doskonałą propozycję na ciekawą wycieczkę szkolną, a także nieszablonowy sposób na pierwsze spotkania z historią dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. 

Nocleg w kopalni soli to propozycja wycieczki szkolnej zawierającej nocleg, zwiedzanie kopalni i profilaktykę zdrowotną. Leczniczy mikroklimat bocheńskiej kopalni zapewnia zdrowy sen w dosłownym wymiarze.

Wybieracie się do nas? Przygotowalismy  KARTĘ WYCIECZKI  (do pobrania) z uzupełnionym celem i programem wycieczki!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij