EN DE

Trasa turystyczna
z Podziemną Ekspozycją Multimedialną

Odkryj niesamowity świat podziemnych solnych komór w Kopalni Soli Bochnia! Ta wyjątkowa trasa turystyczna oferuje nie tylko piękne widoki i niezapomniane wrażenia, ale również unikalną Podziemną Ekspozycję Multimedialną, która zabierze Cię w podróż przez historię kopalni i Polski. 

Podziemna Ekspozycja Multimedialna

Podziemna Ekspozycja Multimedialna to niepowtarzalna atrakcja, która pozwoli Ci przenieść się w czasie i poznać szczegóły związane z funkcjonowaniem kopalni. Przygotuj się na fascynującą podróż, która rozpocznie się w czasach średniowiecznych i zabierze Cię aż do współczesności. Wraz z polskimi królami, żupnikami genueńskimi oraz duchem Cystersa, poznasz tajniki wydobycia soli oraz historię miasta Bochnia. Część trasy możesz pokonać górniczą kolejką lub przepłynąć łodzią, a na końcu czeka na Ciebie największa z bocheńskich komór - Komora Ważyn, gdzie znajdziesz restaurację, boisko sportowe i plac zabaw dla dzieci. 

Dołącz do setek tysięcy zadowolonych turystów, którzy już odkryli uroki kopalni soli w Bochni.

Dostępne są aż trzy warianty Trasy Turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, różniące się stopniem trudności, długością trasy oraz czasem zwiedzania:

Trasa z Ekspozycją Multimedialną (bez ograniczenia wiekowego, czas trwania ok. 3 godz.)

Trasa z Ekspozycją Multimedialną i Podziemną Przeprawą Łodzią (dla osób powyżej 3 roku życia, czas trwania ok. 4 godz.)

Trasa z Ekspozycją Multimedialną, Podziemną Przeprawą Łodzią i Przejściem Końską Drogą (dla osób powyżej 7 roku życia, czas trwania ok. 4 godz.)

Ale to nie wszystko!

⇒ Dla rodzin z dziećmi Kopalnia Soli Bochnia przygotowała atrakcyjny wariant zwiedzania, podczas którego cała uwaga skupi się na najmłodszych uczestnikach wycieczki. Sprawdź ofertę Rodzinnego Zwiedzania>>>

Na fascynatów najnowocześniejszych technologii, chcących podążać wyjątkowym solnym szlakiem historii czeka nowa multisensoryczna trasa turystyczna "SOLNY ŚWIADEK">>> (od 15 roku życia).

Regulamin Kopalni Soli Bochnia - sprawdź tutaj

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij