EN DE

Oferta pracy na stanowisku
pomoc kuchenna

Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku pomocy kuchennej.

Praca w podziemnych punktach handlowych i gastronomicznych Kopalni Soli Bochnia

Zadania

  • sprzedaż towarów,

  • przygotowywanie fast food,

  • wydawanie posiłków,

  • dbanie o porządek

Wymagania

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w podziemnych wyrobiskach kopalni soli,

  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej (istnieje możliwość przyuczenia),

  • znajomość programu PC Market (istnieje możliwość przyuczenia)

Oferujemy

  • umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o składnie CV oraz listów motywacyjnych mailowo: sekretariat@bochnia-kopalnia.pl lub osobiście w sekretariacie spółki Kopalni Soli Bochnia sp. z o.o., w Bochni przy ul Campi15.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r oku o ochronie danych osobowych ( Dz.U.2018 poz.1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie danych)”

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij