EN DE

Weekend z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego

Już po raz czternasty we wrześniu odbędzie się wielkie święto kultury, tradycji i smaku - „Weekend z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego 2021”.

11-12 września to dni, które będą niepowtarzalną okazją do poznania najbardziej wartościowych zabytków kultury materialnej Ziemi Bocheńskiej i regionalnych tradycji. 

Wydarzenie jest doskonałą okazją do poznania dziedzictwa pokoleń Powiatu Bocheńskiego czyli otrzymanych w darze wytworów życia społecznego, które pozwalają nam odkrywać na nowo historię naszych przodków. 

W programie tegorocznej edycji wydarzenia znajduje się między innymi możliwości zwiedzania bocheńskiej Kopalni Soli z 50 % rabatem*. 

W ramach wydarzenia kopalnia udziela 50%* rabatu na bilety na zwiedzanie Trasy Turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną w dniach 11 i 12 września 2021 r. 

*rabat udzielany jest wyłącznie w przypadku zakupu biletów w ramach zwiedzania kopalni dla turystów indywidualnych. W przypadku tur zwiedzania połączonych z podziemną przeprawą łodzią rabat naliczany jest wyłącznie na zakup biletu na zwiedzanie kopalni. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i obniżkami.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży on-line https://kopalnia-bochnia.pl/ebilety/. Bilety w promocyjnej cenie będzie można również zakupić w kasie kopalni w dniu wydarzenia bezpośrednio przed zjazdem. 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij