EN DE

Bilety on-line

Witamy w systemie e-sprzedaży biletów na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia. Aby zakupić e-bilet, kliknij wybraną opcję zwiedzania z poniższego menu.

Zakup biletu online nie wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej ani mailowej. W sprzedaży elektronicznej dostępne są wyłącznie bilety dla turystów indywidualnych. Bilety można kupić na nie mniej niż 1 dzień i nie więcej niż 7 dni przed planowaną datą zwiedzania. W tej chwili możesz wykupić bilety na dni od 17.07.2019 do 23.07.2019. Grupy zorganizowane prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie pod numerem 14 692 67 52. W tym przypadku wcześniejsza rezerwacja jest konieczna.

W najbliższy piątek (19 lipca 2019 r.), zwiedzanie kopalni będzie możliwe wyłącznie w następujących godzinach:

  • Trasa turystyczna z Podziemną Ekspozycją Multimedialną: 9:15, 11:15, 12:15, 12:45

  • Trasa turystyczna z Podziemną Ekspozycją Multimedialną  - tura dla osób z niepełnosprawnościami: 13:00

  • Trasa turystyczna z Podziemną Ekspozycją Multimedialną  - oprowadzanie w języku angielskim: 10:30

Zwiedzanie kopalni w tym dniu nie będzie obejmowało wejścia do komory Ważyn, nie będzie też możliwości skorzystania z podziemnej zjeżdżalni ani podziemnej przeprawy łodzią. Z uwagi na powyższe ograniczenia od cen biletów zostanie odliczony rabat w wysokości 20%. Bilety na ten dzień dostępne będą wyłącznie w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem.

Wszystkie pozostałe tury zwiedzania oraz zjazdy na pobyt w komorze Ważyn w dniu 19 lipca 2019 r. nie odbędą się.

Warunkiem niezbędnym do dokonania zakupu e-biletu jest zapoznanie się i akceptacją REGULAMINU SPRZEDAŻY, POLITYKI PRYWATNOŚCI oraz REGULAMINU POBYTU  W KOPALNI SOLI BOCHNIA, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ PRZEPRAWY ŁODZIĄ W KOMORZE 81, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ ZJEŻDŻALNI, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ KOLEJKI.

Przemyśl ilość i rodzaj biletów, które chcesz kupić. 
BILETY ZAKUPIONE ON-LINE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI PRZENIESIENIU NA INNY TERMIN.

 

 

 

 

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij