EN DE

Bilety on-line

Witamy w systemie e-sprzedaży biletów na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia. Aby zakupić on-line, kliknij wybraną opcję zwiedzania z poniższego menu. Bilety on-line można zakupić najpóźniej w dniu zwiedzania, do godz. 8:00. W tym samym dniu bilety można również kupić na miejscu w kasie kopalni. Kupując bilet on-line omijasz kolejkę do kasy. 

UWAGA: W przypadku dużego zainteresowania zjazdami w danym dniu, zwiększamy dostępność biletów i godzin zjazdów na zwiedzanie w trybie bieżącym. Bilety dostępne są wówczas w kasie bezpośrednio przed zjazdem (godziny proponuje pracownik kasy). Aktualnych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta:  14 692 67 52, 14 692 67 54.

W sprzedaży elektronicznej dostępne są wyłącznie bilety dla turystów indywidualnych. 

Grupy zorganizowane (od 15 osób) zobowiązane są do dokonywania wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania kopalni telefonicznie: 14 692 67 52, lub mailowo: biuro@kopalnia-bochnia.pl

Zjazd i wyjazd  do/z kopalni odbywa się windą górniczą, jednak na trasie turystycznej do pokonania jest ok. 700 schodów.

Warunkiem niezbędnym do dokonania zakupu e-biletu jest zapoznanie się i akceptacją REGULAMINU SPRZEDAŻY, POLITYKI PRYWATNOŚCI oraz REGULAMINU POBYTU  W KOPALNI SOLI BOCHNIA, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ PRZEPRAWY ŁODZIĄ W KOMORZE 81,REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ KOLEJKI.

 

 

 

 

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij