EN DE

Bilety on-line

INFORMACJA O ZAMKNIĘCIU KOPALNI SOLI BOCHNIA DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Informujemy, że w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo turystów oraz pracowników kopalni od soboty 20 marca do niedzieli 18 kwietnia 2021 r. włącznie, Kopalnia Soli "Bochnia" będzie nieczynna dla zwiedzających.​

Wszelkich informacji w sprawach rezerwacji grupowych oraz zakupionych biletów udziela Biuro Obsługi Turystycznej, kontakt: biuro@kopalnia-bochnia.pl, tel. +48 14 692 67 52, +48 14 692 67 54. Biuro Obsługi Turystycznej czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Witamy w systemie e-sprzedaży biletów na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia. Aby zakupić e-bilet, kliknij wybraną opcję zwiedzania z poniższego menu.

Zakup biletu online nie wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej ani mailowej. W sprzedaży elektronicznej dostępne są wyłącznie bilety dla turystów indywidualnych. Grupy zorganizowane prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie pod numerem 14 692 67 52. W tym przypadku wcześniejsza rezerwacja jest konieczna.

Warunkiem niezbędnym do dokonania zakupu e-biletu jest zapoznanie się i akceptacją REGULAMINU SPRZEDAŻY, POLITYKI PRYWATNOŚCI oraz REGULAMINU POBYTU  W KOPALNI SOLI BOCHNIA, REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ PRZEPRAWY ŁODZIĄ W KOMORZE 81,REGULAMINU KORZYSTANIA Z PODZIEMNEJ KOLEJKI.

Przemyśl ilość i rodzaj biletów, które chcesz kupić. 
BILETY ZAKUPIONE ON-LINE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI PRZENIESIENIU NA INNY TERMIN.

 

 

 

 

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij