EN DE

Kopalnia Soli Bochnia – NOWE OTWARCIE

Już w sobotę 6 czerwca 2020 r., po przerwie Kopalnia Soli Bochnia wznawia działalność turystyczną!

Trzy miesiące rozłąki z turystami wykorzystaliśmy na wykonanie szeregu górniczych prac zabezpieczających, konserwatorskich oraz porządkowych na naszej turystycznej trasie.

W pierwszym etapie do zwiedzania udostępniamy Trasę Turystyczną z Podziemną Ekspozycją Multimedialną. Dla turystów indywidualnych zwiedzanie będzie możliwe od poniedziałku do piątku o godz. 11: 00 oraz w weekendy (sobota, niedziela) o godz. 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15. Dodatkowo w sobotę o godz. 14:45 organizowana będzie specjalna tura dla osób z niepełnosprawnością.

Bilety są już dostępne w sprzedaży on-line, można je też kupić w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem.

Dla grup zorganizowanych terminy i godziny zwiedzania ustalane są indywidualnie. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Turystycznej Kopalnia telefonicznie: +48 14 692 67 52 lub mailowo: biuro@kopalnia-bochnia.pl

Dla bezpieczeństwa turystów zwiedzanie odbywa się z pewnymi koniecznymi ograniczeniami:

  • Przed wejściem do budynku Biura Obsługi Turystycznej Kopalni każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk. W wyznaczonych miejscach umieściliśmy pojemniki z płynem dezynfekującym.
  • Maksymalna liczba osób w grupie została zmniejszona do 15 osób.
  • Zwiedzający podziemne trasy turystyczne zobowiązani są do noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa.
  • Zakup biletu na zwiedzanie kopalni wymaga podania danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz kontaktowego numeru telefonu uczestników zwiedzania, po uprzednio wyrażonej zgodzie zgodnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
  • Wizyta w kopalni obejmuje wyłącznie zwiedzanie Podziemnej Ekspozycji Multimedialnej bez wejścia do Komory Ważyn.

Do zobaczenia w najstarszej kopalni soli w Polsce!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij