EN DE

Sposób na alergię - Pobyt w komorze Ważyn

Pobyt w komorze Ważyn to przede wszystkim możliwość przebywania w wyjątkowym mikroklimacie podziemnych wyrobisk zabytkowej kopalni soli w Bochni. Właściwości podziemnego aerozolu niwelują objawy alergii oraz korzystnie wpływają na poprawę stanu zdrowia osób z chorobami dróg oddechowych jak astma czy POCHP. 

Podziemne boisko sportowe o powierzchni niemal 300 m2, 140 metrowa zjeżdżalnia i mini plac zabaw to atrakcje, które przygotowaliśmy dla tych, którzy preferują aktywne spędzanie czasu wolnego.

W komorze Ważyn, największym spośród wyrobisk bocheńskiej kopalni znajdują się też punkt gastonomiczny "Ważynek" oraz sklepik z souvenirami

Trzygodzinny pobyt w komorze Ważyn to propozycja spędzenia czasu wolnego w niecodziennym otoczeniu i zarazem nietypowa forma profilaktyki zdrowotnej.

SPORTOWE SOBOTY Z KOPALNIĄ SOLI BOCHNIA ! OBUDŹ SIĘ I NAŁADUJ POZYTYWNĄ ENERGIĄ Z WNĘTRZA ZIEMI

W każdy sobotni poranek lipca i sierpnia zapraszamy na rekreacyjne pobyty trzygodzinne w komorze Ważyn, w ramach których zapewniamy dodatkowe zajęcia sportowe (zumba, joga, aerobik) poprowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Zajęcia dostosowane są indywidualnie do uczestników w zależności od wieku i ich sprawności fizycznej. Program zajęć zaplanowano tak, aby każdy niezaleznie od wieku i kondycji fizycznej mógł w nich uczestniczyć. Zapraszamy dzieci, dorosłych i seniorów. Nawet wówczas gdy będzie to pierwszy kontakt z jogą czy aerobikiem. 

Harmonogram zajęć:

data zajęcia prowadzący
  • 6 lipca 2019 
ZUMBA Anna Włodarczyk  https://www.facebook.com/annawlodarczykfitness/
  • 13 lipca 2019
JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/
  • 20 lipca 2019
ZUMBA Anna Włodarczyk  https://www.facebook.com/annawlodarczykfitness/
  • 27 lipca 2019
JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/
  • 3 sierpnia 2019
AEROBIK Agnieszka Kierońska - pedagog, instruktor fitness
  • 10 sierpnia 2019
JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/
  • 17 sierpnia 2019
JOGA Kinga Puk https://www.facebook.com/jogabochnia/
  • 24 sierpnia 2019
AEROBIK Agnieszka Kierońska - pedagog, instruktor fitness

Aktywność fizyczna podjęta podczas pobytu w kopalni, pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw unikatowego mikroklimatu solnych komór. Nie ważne jak jesteśmy sprawni, w jakim tempie będziemy ćwiczyć, ważne że podejmujemy wyzwanie !
Zjazdy na pobyt rekreacyjny „Sportowa sobota z Kopalnią Soli Bochnia” odbywają się w każdą sobotę lipca i sierpnia (z wyjątkiem 31.08.) o godz. 9.00 . Zajęcia sportowe rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają 1 h zegarową. Zajęcia są częścią pobytu, nie pobierana jest dodatkowa opłata z tytułu uczestnictwa w zajęciach. Zainteresowane osoby powinny zakupić standardowy bilet na Pobyt w Komorze Ważyn o godz. 9:00

Bilety do nabycia on –line lub w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem.

Zajęcia sportowe są częścią pobytu rekreacyjnego i przeznaczone są dla osób chętnych. Pozostałe osoby przebywające w komorze Ważyn mogą korzystać z boiska sportowego, części rekreacyjnej i gastronomicznej.

Prosimy o zabranie ze sobą mat do ćwiczeń (joga, aerobik), oraz strojów i obuwia sportowego. W komorze Ważyn jest możliwość przebrania się.

Regulamin Kopalni Soli Bochnia - sprawdź tutaj

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij