EN DE

Pobyt w komorze Ważyn

 

Chcesz odpocząć w wyjątkowym mikroklimacie solnych komór? Zmagasz się z chorobami górnych dróg oddechowych? 

Wybierz pobyt w komorze Ważyn - największej i najpiękniejszej spośród wszystkich komór wydrążonych w bocheńskiej kopalni soli. Odpręż się na leżaku w pięknie zaaranżowanej solnej wnęce lub spędź czas aktywie na boisku sportowym. Twoje dzieci będą zachwycone podziemnym placem zabaw, solną piaskownicą i stołem do gry w tenisa stołowego. 

Komora Ważyn zlokalizowana jest na głębokości 248 metrów! Jej długość to 255 m, a maksymalna szerokość 14,4 m. Jedna z częsci komory została zaaranżowana na przestrzeń rekreacyjną z mini placykiem zabawstołem do gry w tenisa stołowego i piłkarzykami. Z kolei w jednej z solnych wnęk komory Ważyn zaaranżowano miejsce do relaksu i zabawy - solną plażę. Wypełniona kryształkami soli wnęka wyposażona jest w drewniane zabawki dla dzieci oraz wygodne leżaki. W komorze znajduje się też punkt gastronomiczny. Wszystkie te atrakcje są dostępne podczas 3-godzinnego pobytu rekreacyjnego w Komorze Ważyn

Pobyt w komorze Ważyn to przede wszystkim możliwość przebywania w wyjątkowym mikroklimacie podziemnych wyrobisk. Właściwości podziemnego aerozolu niwelują objawy alergii oraz korzystnie wpływają na poprawę stanu zdrowia osób z chorobami dróg oddechowych jak astma czy POCHPTrzygodzinny pobyt w komorze Ważyn to propozycja spędzenia czasu wolnego w niecodziennym otoczeniu i zarazem nietypowa forma profilaktyki zdrowotnej. Zarezerwuj swój pobyt już dziś i pozwól sobie na chwilę relaksu!

 


Regulamin Kopalni Soli Bochnia - sprawdź tutaj

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij