EN DE

Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego 2023

Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego 2023

Tradycyjnie już w drugi weekend po wakacjach, czyli  od 08 do 10 września 2023 r. zapraszamy na Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

To już 16 edycja tej imprezy. Zapraszamy podczas niej turystów i mieszkańców do wspólnego zwiedzania najciekawszych miejsc Powiatu Bocheńskiego.

W ramach wydarzenia Kopalnia Soli Bochnia w dniach 09-10 września 2023 udziela 50%* rabatu na zwiedzanie Trasy Turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika oraz Pobyt w komorze Ważyn.

W dniu 9 września 2023 r. zjazdy do kopalni odbywają sie od godziny 10:00, w dniu 10 września 2023, zjazdy odbywają się od godz. 13:00

 *Rabat udzielany jest wyłącznie w przypadku zakupu biletów w ramach zwiedzania kopalni dla turystów indywidualnych. W przypadku tur zwiedzania połączonych z podziemną przeprawą łodzią rabat naliczany jest wyłącznie na zakup biletu na zwiedzanie kopalni. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i obniżkami. W tym dniu nie jest honorowana Karta Dużej Rodziny i Karta Warszawiaka.

Bilety są do nabycia on - line oraz dostępne będą w kasie kopalni przed zjazdem.

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij