EN DE

Długi weekend z Kopalnią Soli Bochnia

Przed nami pierwszy długi weekend w tym roku w trakcie, którego można korzystać z atrakcji turystycznych, muzeów i galerii. Zapraszamy do wizyty w najstarszej Kopani Soli w Polsce. 

Godziny otwarcia kopalni w długi weekend

W czwartek (3 czerwca) - kopalnia będzie NIECZYNNA

Piątek, Sobota, Niedziela (4, 5, 6 czerwca) – zjazdy na zwiedzanie kopalni odbywać się będą według harmonogramu weekendowego, co oznacza, że odbywać się będą zjazdy na wszystkie warianty zwiedzania trasy turystycznej od tej podstawowej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, przez trasę z łódkami, w planie jest również trasa z przeprawą łodziami i przejściem Końską Drogą oraz wersja dla rodzin z dziećmi Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika. Zapraszamy też na pobyt w Komorze Ważyn. W piątek i niedzielę zapraszamy już od godz. 9.15 a w sobotę od godz. 10:00.

Zachęcamy do bezkontaktowego zakupu biletów ON-LINE. Posiadając taki bilet omijacie kolejkę do kasy i macie gwarancję wejścia do kopalni o zaplanowanej godzinie. Z takim biletem zgłaszacie się od razu do zjazdu o wskazanej na bilecie godzinie. ‼ Pamiętajcie, że bilety on-line możecie kupić najpóźniej na dzień przed planowaną wizytą w kopalni.

W tym samym dniu bilety można zakupić wyłącznie w kasie kopalni. Ponieważ liczba osób zjeżdżająca na daną turę jest ograniczona, w kasie kopalni będziemy proponować bilety na najbliższe wolne tury zwiedzania.

Do zobaczenia w najstarszej kopalni soli w Polsce.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij