EN DE

Dzień Dziecka z Kopalnią Soli Bochnia

Tylko1 czerwca 2021 r. bilety na zwiedzanie najstarszej kopalni soli w Polsce w ramach tur dla turystów indywidualnych dostępne będą z 50% rabatem*. 

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Kopalnia Soli Bochnia zorganizowała specjalną promocję. Bilety z rabatem dotyczą zarówno podstawowej wersji trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną jak i tej poszerzonej o Podziemną Przeprawę Łodzią.
 

Dlaczego warto świętować Dzień Dziecka z Kopalnią Soli Bochnia?

Wizyta w najstarzej kopalni soli w Polsce to wspaniała przygoda dla dużych i małych. Na trasie turystycznej czeka mnóstwo atrakcji.

Zwiedzanie bocheńskiej kopalni ma postać interaktywnej podróży w czasie. Już na samym początku zwiedzania specjalnie przygotowany wehikuł czasu przenosi naszych gości wprost do średniowiecznej kopalni na spotkanie z pracującymi tam gwarkami. Zwiedzając kopalnię spotkać można również polskich Królów i księżną Kingę. Ciekawość, zwłaszcza pasjonatów nauki i inżynierii rozbudzi imponujących rozmiarów kierat konny, służący do transportu wielkich i ciężkich brył soli. Na trasie zwiedzania znajduje się również autentyczna stajnia, w której mieszkały pracujące w dawnej kopalni konie.

Nie lada atrakcją jest przejazd prawdziwą górniczą kolejką. Nasz podziemny pociąg zabiera turystów w podróż pomiędzy stacjami zlokalizowanymi aż 212 m pod ziemią.

Wizyta w kopalni trwa około 3 godziny (razem ze zjazdem i wyjazdem górniczą windą) a w przypadku, gdy wybierzecie opcję z podziemną przeprawą łodzią wizyta zajmie 4 godz.

W jaki sposób kupić promocyjne bilety do Kopalni Soli Bochnia?

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży on-line https://kopalnia-bochnia.pl/ebilety/. Kupując bilet na zwiedzanie kopalni odbywające się 1 czerwca, rabat naliczy sie automatycznie. Bilety w promocyjnej cenie będzie można również zakupić w kasie kopalni bezpośrednio przed zjazdem. Rabat dotyczy wyłącznie biletów wstępu na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia w ramach tur dla turystów indywidualnych.

O której godzinie odbywa się zjazd do Kopalni Soli Bochnia w dniu 1 czerwca 2021?

W dni powszednie zjazd na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia dla turystów indywidualnych organizowany jest o godz. 12:00. O tej godzinie można zjechać do kopalni zarówno na zwiedzanie trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną jak i wersję poszerzoną o podniemną przeprawę łodzią. 

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem kopalni połączonym z podziemną przeprawą łodzią zostały uruchomione dodatkowe tury o godz. 9.00 i 14.45. Bilety są już dostępne w sprzedaży on-line.

* RABAT DOTYCZY WYŁĄCZNIE BILETÓW WSTĘPU NA ZWIEDZANIE KOPALNI SOLI BOCHNIA W RAMACH TUR DLA TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij