EN DE

"Polska zobacz więcej"
- weekend za pół ceny

Miło nam poinformować, że Kopalnia Soli Bochnia po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Wiosenna edycja akcji organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 15 - 17 marca 2019 r. 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Tej wiosny będzie to weekend 15-17 marca.

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Szczegółowe informacje na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl.

* Za realizację usługi zgodnie z warunkami wskazanymi w ofercie odpowiadają bezpośrednio Partnerzy Akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert, a jedynie przekierowuje do ich witryn.

W ramach tego wydarzenia Kopalnia Soli Bochnia poroponuje 50% rabat na:

Zjazd na trasę "Trasę turystyczną z Podziemną Ekspozycją Multimedialną"  - w dniach 15 marca 2019 r. o godz. 15.30 oraz 16 i 17 marca 2019 r. o godz. 10:00 i 16:15 (liczba miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

Zjazd na trasę "Trasę przyrodniczą" - w dniu 17 marca 2019 r. o godz. 12.00 i 16:30 (liczba miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij