EN DE

Koncert i wspólne kolędowanie w kopalni z okazji Dnia Babci i Dziadka

Koncert i wspólne kolędowanie z okazji dnia Babci i Dziadka, zorganizowany 20 stycznia 2023 r. w kaplicy św. Kingi, zgromadził pełną widownię. To kolejne już wyjątkowe wydarzenie zorganizowane w solnej scenerii.

Wyjątkowi artyści

Na głębokości 202 m wystąpili wspaniali artyści ze chóru Raba Gospel Choir wraz z chórem dziecięcym. Koncert poprowadziła Beata Stasiak - charyzmatyczna instruktorka śpiewu, założycielka i dyrygentka jednego z najstarszych polskich chórów Gospel oraz Anna Madej – dyrygentka, założycielka m.in. zespołu "Play&Pray" i instruktorki szkółki TGD w Krakowie. Koncert został wzbogacony o wspólne kolędowanie, które jest pięknym staropolskim zwyczajem łączącym pokolenia. W podziemnej scenerii rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, wspaniałych ludzi wokół oraz wielu powodów do radości.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Kopalnię Soli Bochnia sp. z o.o., Stowarzyszenie Gospel nad Rabą oraz Powiat Bocheński. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Bocheński Adam Korta. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ 

 

 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij