EN DE

Noc w Chmurach czyli powitanie 2019 roku w Kopalni Soli Bochnia

„Noc w Chmurach” to hasło, które towarzyszyło organizatorom na każdym etapie przygotowań i realizacji tego wyjątkowego sylwestra w komorze Ważyn, aż 250 metrów pod ziemią.

Sylwestrowy wieczór w chmurach w znakomitym stylu poprowadził konferansjer Łukasz Biega. Na sylwestrowej scenie zagrali muzycy z zespołu OBSESJA BAND oraz DJ. Fantastyczna zabawa toczyła się nie tylko na podziemnym parkiecie, ale również w strefie AFTER PARTY. Tutaj goście mieli możliwość uwiecznić swoje sylwestrowe chwile w specjalnie zaaranżowanej Foto-budce. Dodatkowo każdy mógł spróbować szczęścia w kartach. Na życzenie stałych gości balu sylwestrowego w Kopalni Soli Bochnia do komory Ważyn zjechało kasyno wyposażone w stoły do ruletki, black jacka i pokera. Chociaż gra miała formę wyłącznie zabawy, to obsługę stanowili profesjonalni krupierzy. 

Pożegnaniu Starego i powitaniu Nowego Roku towarzyszyła niecodzienna oprawa. Specjalnie przygotowana animacja i toast szampanem w podziemnej scenerii na długo pozostaną pamięci gości.

Dziękujemy za wspaniałą noc i życzymy szczęśliwego Nowego Roku.

____________________________________________________________________________________________________________________________ 

Oferta Balu Sylwestrowego 2019/2020 wkrótce...

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij