EN DE

Dzień świętej Kingi

24 lipca to szczególna data dla bocheńskiej kopalni, w tym dniu przypada bowiem święto patronki górników solnych Świętej Kingi.

Msza św. w podziemnej Kaplicy

W ramach obchodów dnia św. Kingi w niedzielę 24 lipca 2016r. o godz. 8.00 w podziemnej kaplicy, w której od 23 czerwca znajdują się relikwie św. Kingi odprawiona zostanie msza święta. Wstęp na Mszę będzie bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązywać będzie wcześniejsza rezerwacja. Dostępnych jest 300 biletów. Zjazd na Mszę odbywać się będzie szybem Campi, przy ul. Campi 15. Rozpoczęcie zjazdu o godz. 6.30

Dzień otwarty

Również 24 lipca kopalnia zorganizuje dzień otwarty w ramach, którego turyści będą mogli bezpłatnie zwiedzić trasę turystyczną z Podziemną Ekspozycją Multimedialną. Zjazdy w ramach bezpłatnego zwiedzania zaplanowano na godz. 15.15, 16.15 i 17.15. Na każdą godzinę dostępnych będzie 150 darmowych wejściówek. 

Rezerwacja bezpłatnych biletów zarówno na Mszę jak i zwiedzanie ruszy 15 lipca 2016 r. o godz. 8.00. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 7 biletów. Bilety należy odebrać 24 lipca najpóźniej na pół godziny przed zarezerwowaną godziną zjazdu, po upływie tego terminu rezerwacja zostanie anulowana.

Wszystkie dostępne wejścówki na zwiedzanie kopalni w ramach dnia otwartego zostały już zarezerwowane.

Bilety można będzie rezerwować osobiście w Biurze Obsługi Turystycznej Kopalni Soli Bochnia ul. Campi 15, 32-700 Bochnia lub telefonicznie pod numerem 14 615 24 60 

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij