EN DE

Oferta pracy na stanowisku flisaka

Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku flisaka. Praca w podziemnych wyrobiskach Kopalni Soli Bochnia

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Odpowiedzialność,

  • Operatywność oraz zdolności komunikatywne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dyspozycyjność w dni świąteczne

Główne zadania:

  • Pływanie łodzią z turystami ,

  • Dbałość o powierzony sprzęt,

  • Prace porządkowe w komorze “81”

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Turystycznej Kopalni:
tel. +48 14 692 67 52, biuro@kopalnia-bochnia.pl

Prosimy o przesłanie podpisanej zgody za przetwarzanie danych osobowych. Treść zgody pobierz tutaj >>

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij