EN DE

Ogłoszenie naboru na stanowisko: Monter maszyn i urządzeń górniczych dołowych

Kopalnia Soli Bochnia poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter maszyn i urządzeń górniczych dołowych

Rodzaj zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,
  • wysoka kultura osobista, otwartość, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym,
  • bardzo dobry stan zdrowia - praca na wysokości, praca pod ziemią.

Mile widziane umiejętności:

  • spawania,
  • obsługi wózka widłowego,
  • obsługi obrabiarek.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie przeglądów, kontroli i napraw maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie prac monterskich,
  • obsługa pomp kopalnianych,
  • obsługa górniczych wyciągów szybowych (funkcja sygnalisty szybowego, rewidenta urządzeń wyciągowych i maszynisty maszyn wyciągowych - po uzyskaniu stosownych uprawnień),
  • inne zadania zlecone przez osoby dozoru ruchu, w związku z potrzebami ruchowymi zakładu górniczego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej renomie,
  • możliwość rozwoju poprzez uzyskanie kwalifikacji sygnalisty szybowego, rewidenta urządzeń szybowych i maszynisty maszyn wyciągowych,
  • zdobycie nowych doświadczeń w podziemiach najstarszej kopalni w Polsce.

    Dokumenty prosimy składać w sekretariacie spółki Kopalnia Soli Bochnia sp. z o.o., (ul. Campi 15, 32-700 Bochnia), w zamkniętych kopertach lub drogą mailową na adres sekretariat@kopalnia-bochnia.pl z dopiskiem nabór na stanowisko:  monter maszyn i urządzeń górniczych dołowych, w terminie do dnia 31 października 2021 roku do godz. 14:00.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko monter maszyn i urządzeń górniczych dołowych w  Kopalni Soli Bochni sp. z o.o. oraz przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą Administratora Danych Osobowych dla kandydatów na pracowników w Kopalni Soli Bochnia podaną w załączniku co potwierdzam swoim podpisem.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij