EN DE

Ogłoszenie naboru na stanowisko: osoba sprzątająca

Kopalnia Soli Bochnia sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Praca w podziemnych obiektach turystycznych kopalni

Zadania:

  • przygotowanie podziemnych obiektów na potrzeby grup turystycznych oraz imprez okolicznościowych
  • utrzymanie czystości na podziemnej trasie turystycznej,
  • dbanie o porządek i utrzymanie czystości w podziemnych obiektach sanitarnych,
  • utrzymanie czystości i obsługa części sypialnej w komorze Ważyn.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, praca zmianowa i w weekendy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobry stan zdrowia, brak przeciwskazań do pracy pod ziemią.

Oferujemy:

  • Praca na umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o składnie CV oraz listów motywacyjnych mailowo: sekretariat@kopalnia-bochnia.pl  lub osobiście w sekretariacie spółki Kopalni Soli Bochnia sp. z o.o., w Bochni przy ul Campi 15.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r oku o ochronie danych osobowych ( Dz.U.2018 poz.1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie danych)”

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij