EN DE

Specjalistyczne ćwiczenia ratownicze w Kopalni Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia jest wyjątkowym miejscem, jednym z nielicznych w Polsce wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Z uwagi na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tego miejsca zapraszamy Państwa do zapoznania się  z ofertą szkoleniową w zakresie ratownictwa specjalistycznego z elementami pierwszej pomocy.
Oferujemy:

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE
WARSZATY TEMATYCZNE
POLIGONY RATOWNICZE


Warunki panujące w niektórych wyrobiskach Kopalni Soli Bochnia należą do wyjątkowo ekstremalnych (ciemność, brak odniesienia czasowego, brak łączności telefonicznej itp). Daje to możliwość do sprawdzenia osobistych predyspozycji w symulowanych akcjach ratunkowych pod presją czasu. Ćwiczenia ratownicze mają na celu wypracowanie odpowiedzialności za zespół, podejmowania szybkich i trafnych decyzji związanych z akcją ratowniczą oraz poznanie zasady postępowania w sytuacjach ekstremalnych  (aspekt ratowniczo - psychologiczny).

Wszystkie działania odbywają się w formie bezpiecznego i przyjemnego współzawodnictwa z naciskiem odpowiedzialności zespołowej. Scenariusze ćwiczeń dopasowane są do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy. 
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij