EN DE

Zabawa karnawałowa dla szkół

Zabawy taneczne i dyskoteki towarzyszą dzieciom przy różnych okazjach, jednak czar i urok bali karnawałowych wydają się być niepowtarzalne, zwłaszcza gdy odbywają się w tak magicznej scenerii, jaką tworzą wnętrza Kopalni Soli Bochnia.

Bal przebierańców i bal maskowy mogą być ciekawą okazją szczególnie dla dzieci nieśmiałych, które nie czują się dobrze w centrum uwagi i często pozostają na uboczu grupy. Chwilowe utożsamienie się z ulubioną postacią, bohaterem pomoże im poczuć się pewniej, odważniej. Ponadto przebranie i maska pozwalają wtopić się w tłum kolorowych przebierańców, a jednocześnie pomagają nieśmiałym uczniom zaistnieć wśród rówieśników i doświadczyć razem z nimi swobodnej, radosnej zabawy. Kto wie, może i oni będą mieli okazję dostąpić zaszczytu, jakim jest tytuł Króla i Królowej Balu?

W radosnym okresie karnawału Pani Zima zaprasza wszystkie dzieci na bal w niezwykłej solnej scenerii Komory Ważyn. Na uczestników zabawy czekają konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu oraz słodki poczęstunek.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij