EN DE

UWAGA !

Szanowni Państwo,

Bilety dostępne są w kasie kopalni oraz za pośrednictwem systemu sprzedaży ONLINE. Bilety on-line można zakupić najpóźniej na dzień przed planowaną datą zwiedzania. W tym samym dniu bilety można zakupić wyłącznie na miejscu w kasie kopalni. Kupując bilet on-line omijasz kolejkę do kasy. 


Do zobaczenia w najstarszej kopalni soli w Polsce!


Szanowni Państwo, 

Jesienią 2022 r. rozpoczniemy kurs dla kandydatów na przewodników po Kopalni Soli Bochnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta 14 692 67 52, 14 692 67 54


 

Co słychać

Jesteś organizatorem letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży ?

Jeżeli jesteście organizatorami letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, podczas kolonii i półkolonii przebywacie w Małopolsce, łączycie rekreację z poznawaniem najważniejszych atrakcji i zabytków regionu ? Mamy dla  Was najciekawsze propozycje wycieczek !

 

Polski Bon Turystyczny zasady realizacji

Zwiedzaj najstarszą kopalnię soli w Polsce z Polskim Bonem Turystycznym. 

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny, skorzystaj z oferty specjalnej umożliwiającej wykorzystanie bonu na zakup imprezy turystycznej składającej się z biletu wstępu na zwiedzanie kopalni oraz kuponu na posiłek o wartości 50 zł w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn. 

Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia? Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu realizacji imprezy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem a następnie zawarcie „Umowy o udział w imprezie turystycznej” oraz dokonanie przedpłaty. Informacje i realizacja bonu pod nr tel. +48 539 904 187

Wakacyjne pobyty nocne

250 m pod ziemią, w największej komorze bocheńskiej kopalni, możecie liczyć na zdrowy i głęboki sen. W miesiącu lipcu zapraszamy na pobyty nocne dla osób indywidualnych w sobotę 9 i 23.07.2022 r. 

Informacje i rezerwacje terminów pod nr telefonu 14 692 67 52 i 14 692 67 54. 

Za pobyt nocny możecie zapłacić Polskim Bonem Turystycznym

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij