EN DE

UWAGA !

Szanowni Państwo,

Bilety na zwiedzanie kopalni dostępne są w kasie kopalni oraz za pośrednictwem systemu sprzedaży ONLINE. Bilety on-line można zakupić najpóźniej na dzień przed planowaną datą zwiedzania. W tym samym dniu bilety można zakupić wyłącznie na miejscu w kasie kopalni. Kupując bilet on-line omijasz kolejkę do kasy. 

 

Co słychać

Kopalnia Soli Bochnia
z wyróżnieniem Lidera Rozwoju Regionalnego 2022

We wtorek 15 listopada 2022 r., w trakcie uroczystej gali IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Centrum Kongresowym ICE Kraków, Kopalnia Soli Bochnia została wyróżniona tytułem Lidera Rozwoju Regionalnego 2022.

 

Członkowie Polskiego Towarzystwa Geograficznego z wizytą w najstarszej kopalni soli w Polsce

W niedzielę 27 listopada Kopalnię Soli Bochnia odwiedzili członkowie Polskiego Towarzystwa Geograficznego, którzy przebywają w Małopolsce w ramach LXIII Zjazdu PTG organizowanego pod hasłem „2.0.2.2. Geografia Późnej Nowoczesności”. 

Gości powitali Burmistrz Miasta Bochnia Pan Stefan Kolawiński, Wicestarosta Bocheński Pan Ryszard Drożdżak oraz Dyrektor Biura Zarządu Kopalni Soli Bochnia Pani Olga Kwaśniak-Cieślik.

Polski Bon Turystyczny zasady realizacji

Zwiedzaj najstarszą kopalnię soli w Polsce z Polskim Bonem Turystycznym. 

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny, skorzystaj z oferty specjalnej umożliwiającej wykorzystanie bonu na zakup imprezy turystycznej składającej się z biletu wstępu na zwiedzanie kopalni oraz kuponu na posiłek o wartości 50 zł w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn. 

Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia? Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu realizacji imprezy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem a następnie zawarcie „Umowy o udział w imprezie turystycznej” oraz dokonanie przedpłaty. Informacje i realizacja bonu pod nr tel. +48 539 904 187

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij