EN DE

Wakacje z Kopalnią Soli Bochnia

Półkolonia z Kopalnią Soli Bochnia to ciekawa propozycja wakacyjnych zajęć dla dzieci. Niecodzienne miejsce, leczniczy mikroklimat, gwarancja zawsze odpowiedniej pogody i program pełen atrakcji to recepta na najlepsze wakacje. Przygotowany program zajęć łączy wartości edukacyjne z beztroską zabawą, z dala od telewizora czy komputera.

W komorze Ważyn 250 metrów pod ziemią czeka na dzieci mnóstwo atrakcji. Zajęcia zostały zaplanowane tak, by każdy mógł znaleźć dla siebie taką aktywność, w której poczuje się jak ryba w wodzie. Nie zabraknie atrakcji dla małych sportowców, którzy uwielbiają zdrową rywalizację, (kopalniany mikroklimat z pewnością „zdrową” rywalizację zapewni). Swoje talenty będą mogły rozwijać artystyczne dusze w trakcie zajęć manualnych i plastycznych. Dla dzieci ciekawych świata wspaniałą atrakcją będzie zwiedzanie kopalni oraz quizy. Nie zabraknie konkursów, a na wszystkich którzy po prostu lubią się bawić, czeka podziemna dyskoteka i seans filmowy. W ramach oferty zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach od 7.30 do 16.00, dwudaniowy obiad i materiały do zajęć. Z oferty mogą korzystać dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia. 

  • Liczba miejsc jest ograniczona, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 100% ceny i dostarczenie wypełnionej karty informacyjnej.

26 czerwca - 30 czerwca 2017 - „My górnicy” >>Ramowy program zajęć<<

3 lipca - 7 lipca 2017 - „Smerfy w Krainie Soli” >>Ramowy program zajęć<<

10 lipca - 14 lipca 2017 - „Wakacje ze Skrzatami” >> Ramowy program zajęć<<

17 lipca - 21 lipca 2017 - „Kosmiczna Przygoda” >> Ramowy program zajęć<<

24 lipca - 28 lipca 2017 - „Na tropie skarbu”  >> Ramowy program zajęć<<

31 lipca - 4 sierpnia 2017 - „Wakacyjny Misz-Masz” >> Ramowy program zajęć<<

7 sierpnia - 11 sierpnia 2017 - „Zdrowo i Kolorowo” >> Ramowy program zajęć<<

16, 17, 18 sierpnia 2017 - ODWOŁANY

21 sierpnia - 25 sierpnia 2017 - „Zwierzęta i my” >> Ramowy program zajęć<<

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij