EN DE

Oferta pracy na stanowisku kierownik wypoczynku

Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierownik wypoczynku

Obowiązki na stanowisku kierownik wypoczynku:

  • Kierowanie wypoczynkiem

  • Opracowywanie planu pracy oraz rozkładu dnia podczas wypoczynku i kontrola ich realizacji

  • Ustalenie i przydzielenie szczegółowego zakresu czynności wychowawcom wypoczynku

  • Kontrola wykonywania obowiązków przez pozostałe osoby stanowiące kadrę wypoczynku

  • Zapewnienie uczestnikom wypoczynku właściwej opieki od momentu przejęcia ich od rodziców do czasu ponownego przekazania rodzicom

  • Nadzór nad przestrzeganiem bezpiecznych i higienicznych warunków wypoczynku

  • Nadzór nad dokumentacją uczestników wypoczynku

  • Nadzór nad realizacją programu wypoczynku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne

  • Ukończenie kursu na kierownika wypoczynku

  • Minimum 3 letni staż pracy opiekuńczo-wychowawczej lub dydaktyczno-wychowawczej uzyskany w okresie ostatnich 15 lat

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności

  • Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy w podziemnych wyrobiskach kopani soli

  • Dyspozycyjność (Praca Pn.-Pt, między 7.00-16.30 w miesiącach lipiec/sierpień)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Odzież firmową

  • Dwudaniowy obiad

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: marketing@kopalnia-bochnia.pl lub o kontakt telefoniczny: +48 14 615 24 69 w godz. 8:00-16:00.

Prosimy o przesłanie podpisanej zgody za przetwarzanie danych osobowych treść zgody pobierz tutaj >>

W temacie wiadomości prosimy wpisać: rekrutacja na stanowisko kierownika wypoczynku.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca 2019 r.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij