EN DE

Oferta pracy na stanowisku kelner/sprzedawca

Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kelner/sprzedawca w Ogródku Letnim przy Kopalni Soli Bochnia

Opis stanowiska

  • przygotowanie i podawanie napojów

  • przygotowanie, podgrzewanie, wydawanie dań typu fast food

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

  • sprzedaż asortymentu

Wymagania

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • chęć do podjęcia pracy w systemie II-zmianowym

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • dyspozycyjność od 15 kwietnia do 30 września 2019 r.

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny grafik

  • odzież firmową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: imprezy@kopalnia-bochnia.pl lub o kontakt telefoniczny M: +48 691 533 425

Prosimy o przesłanie podpisanej zgody za przetwarzanie danych osobowych treść zgody pobierz tutaj >>

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij