EN DE

UWAGA !

Od poniedziałku 26 czerwca 2017 kopalnia zmienia swoje godziny zwiedzania. W okresie letnich wakacji turyści będą mogli zjeżdżać do kopalni częściej niż dotychczas. Dokładne godziny otrawcia kopalni w okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia 2017 znajdziesz TUTAJ

Co słychać

Półkolonia
z kopalnią soli

Półkolonia z Kopalnią Soli Bochnia to ciekawa propozycja wakacyjnych zajęć dla dzieci.

Niecodzienne miejsce, leczniczy mikroklimat, gwarancja zawsze odpowiedniej pogody i program pełen atrakcji to recepta na najlepsze wakacje. Przygotowany program zajęć łączy wartości edukacyjne z beztroską zabawą, z dala od telewizora czy komputera.

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Niedzielna msza
w kopalnianej kaplicy

W najbliższą niedzielę 02 lipca o godz. 18.00 w kopalnianej kaplicy, w której od 23 czerwca znajdują się relikwie św. Kingi odprawiona zostanie msza święta. Wyjątkową muzyczną oprawę nabożeństwa zapewni Orkiestra Górnicza Kopalni Soli Bochnia. 

Wstęp na Mszę będzie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązywać będzie wcześniejsza rezerwacja. Bilety dostępne będą w Biurze Obsługi Turystycznej przy ul. Campi 15, od 28 czerwca 2017

UNESCO
place

Kopalnia Soli Bochnia jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. To niezwykłej wagi wydarzenie miało miejsce 23 czerwca 2013 roku.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij