EN DE

Co słychać

Półkolonia 2019
z kopalnią soli

Kopalnia Soli Bochnia zaprasza na Półkolonię pełną przygód.

W tym roku każdy wakacyjny turnus Półkolonii to inna „tajemnicza misja” do wykonania. Każdego dnia na uczestników Półkolonii z Kopalnią Soli Bochnia czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

W programie gry terenowe, zagadki, quizy, podziemna przeprawa łodzią, warsztaty kreatywne, spotkania z gośćmi specjalnymi, oraz duża dawka aktywności. Będziemy korzystać z podziemnego boiska, placu zabaw, podziemnej dyskoteki a przy tym wszystkim będziemy się doskonale bawić.

A może nocleg
w kopalni?

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Wszyscy znamy powiedzenie: sen to zdrowie, ale w żadnym innym miejscu nie nabiera ono tak pełnego wymiaru jak w Kopalni Soli Bochnia. Wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Najbliższy pobyt nocny dla turystów indywidualnych organizowany będzie 22 czerwca 2019 r. Dla grup zorganizowanych terminy ustalane są indywidualnie.

UNESCO
place

Kopalnia Soli Bochnia jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. To niezwykłej wagi wydarzenie miało miejsce 23 czerwca 2013 roku.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij